post

Początków firmy Puma należy doszukiwać się mniej więcej w 1924 roku, bo to właśnie wtedy dwaj bracie Rudolf i Adolf Dasslerowie założyli firmę Gebrüder Dassler Schuhfabrik, zajmującą się produkcją sportowego obuwia. Początkowo Niemieccy przedsiębiorcy dostarczali obuwie żołnierzom Wehrmachtu. W późniejszym czasie buty Dasslerów użytkowane były przez najznamienitszych sportowców na ważnych imprezach sportowych. W 1948 roku bracia podzielili się, w wyniku czego kontynuowali swoje kariery samodzielnie. Rudolf zajął się działalnością firmy Ruda, która później stałą się rozpoznawalną dziś na całym świecie Pumą, natomiast Adolf stworzył konkurencyjną markę adidas, która również po dziś dzień cieszy się wielką popularnością.

Wybór sportowych modeli

Puma ma w swojej ofercie szeroki wybór sportowych modeli obuwia, dedykowanych różnym dyscyplinom sportowym. Na asortyment marki składają się między innymi buty do biegania, piłki nożnej czy koszykówki. Dużą uwagi niemiecki brand przykuwa do piłki nożnej, co owocuje na przykład sponsoringiem gwiazd tego sportu. Na liście sponsorowanych kiedykolwiek przez Pumę gwiazd futbolu znajdują się między innymi takie sławy jak: Gianluigi Buffon Samuel Eto’o, Robert Pires, Rivaldo, Euzebiusz Smolarek, Nicolas Anelka, Ashley Cole, Ludovi Giuly, Tomas Rosicky czy Ryan Giggs. Sporą liczbę butów sportowych można kupić w sklepie internetowym Puma. Wystarczy, że wpisze się w wyszukiwarkę takie hasła jak Puma sklep online, sklep Puma czy Puma sklep internetowy, by znaleźć miejsca, w których nie brakuje produktów marki założonej przez Rudolfa Dasslera.

Propozycje butów lifestylowych

Puma to nie tylko obuwie sportowe. W ofercie marki jest też dużo modeli do codziennego użytkowania, czyli z tak zwanej kategorii lifestylowej. Przykładem może być model Puma Suede, czyli buty o schludnej sylwetce, z zamszową cholewką osadzoną na grubej, gumowej podeszwie. Takie produkty dostępne są w sklepie online Puma.

Zakupy przez internet

Dzisiaj nawet nie trzeba wychodzić z domu, żeby kupić sobie buty. Wystarczy komputer i dostęp do internetu. Obuwie sygnowane drapieżnym kotem w czasie skoku jest łatwo dostępne na stronie ButySportowe.pl. W takim sklepie Puma można kupić wiele popularnych modeli, tj. Puma BMW MS Drift, Puma Smash, Puma Drift Cat 5 BMW czy Puma ST Trainer Pro. Każdy, kto szuka wygodnych butów sportowych może je bez problem znaleźć. Sklep internetowy umożliwia wyszukiwanie obuwia na podstawie jego poszczególnych cech, takich jak przeznaczenie modelu, kolor, rozmiar czy cena. Każdy może więc z łatwością znaleźć dla siebie idealne buty do treningu na siłowni w kolorze czerwonym i preferowanej przez siebie cenie. Choć wiele osób martwi się, że podczas internetowych zakupów może nieprawidłowo dobrać rozmiar buta, ten problem wcale nie jest taki straszny. Wszystkie modele są dokładnie opisane, a na optymalne dopasowanie obuwia do długości swojej stopy pozwoli zmierzenie wkładki wewnętrznej w butach, które już posiadamy.

Zobacz więcej na http://butysportowe.pl/puma,marka,PU/

Leave a comment