post

Adidas Nomad to hit 2016 roku. Pojawiły się na sklepowych półkach i z dnia na dzień z nich zniknęły. Na czym polega ich fenomen?

Nomady mają dość charakterystyczny wygląd, wyróżniają je dwa kawałki kolorowej gumy, widoczne na złączu podeszwy z cholewką. Łączą historyczne i innowacyjne elementy butów adidas. Cholewka z Primeknitu jest giętka, oddychająca, zapewniająca dopasowanie i dynamiczność. Podeszwa środkowa została stworzona w najnowszej technologii BOOST, dodatkowo wzmocnioną wypustkami z pianki EVA. Dwa najbardziej cenione systemu amortyzujące w jednym bucie mówią same za siebie- podeszwa jest super amortyzująca , wzmacnia każdy krok, jest po prostu niesamowicie wygodna.

adidas nomad

Model adidas NMD_R1, jak fachowo nazywane są Nomady, występuje w coraz większej gamie kolorystycznej. Zaczęło się od wersji czarnej, z niebieską i czerwoną ‘gumką’. Aktualnie dostępne są w wersjach szarych, niebieskich, różowych, czerwonych, beżowych i wielu innych. Najnowsze, niedostępne jeszcze w Polsce warianty NMD R1, występują w 8 wersjach kolorystycznych z białą podeszwą i gumkami. Jeśli macie na nie ochotę potrzebny będzie dobry reaserch i refleks, bo znikają ze sklepów w naprawdę szybkim tempie.

adidas nomad