post

Nowy Rok przynosi ze sobą nie tylko kolejne cyfry w kalendarzu, ale przede wszystkim energię do działania i noworoczne postanowienia. „Schudnę”, „będę lepiej wyglądać”, „zadbam o swoją kondycję” – ilu z Was obiecało to sobie, kiedy na niebie pojawiły się pierwsze sylwestrowe fajerwerki. Zatem czas na… trening i realizację postawień. Zanim kupicie karnet na siłownię czy zapiszecie się do klubu fitness, pomyślcie o odpowiedniej odzieży, a przede wszystkim odpowiednich butach treningowych. My podpowiemy Wam, które modele zapewnią Wam komfort podczas ćwiczeń.

but1

Model Reebok Subllice Escape 3.0. to buty niezwykle lekkie i wygodne. Komfort treningu zapewnia przewiewna cholewka wykonana z siatki oraz gruba podeszwa Sublite, która wyróżnia się świetną amortyzacją. Sama cholewka buta jest dość niska, co w tym przypadku jest zaletą – zwiększa ona swobodę ruchu. Jeżeli Nowy Rok planujecie zacząć naprawdę intensywnie, śmiało sięgajcie po te buty, ponieważ są niezwykle wytrzymałe!

but2

Jeśli szukacie sprawdzonego modelu na treningi ogólnorozwojowe i siłowe, idealną propozycją dla Was będzie model Nike Free Trainer 3.0. Wybierając go, możecie liczyć na doskonałe wsparcie stopy. Na uwagę zasługuje również podeszwa, która gwarantuje miękką amortyzację i dobre czucie podłoża. Konstrukcja buta jest dość lekka, ale mimo to zapewnia stopie odpowiednią stabilizację. W kwestii wytrzymałości również nie można tym butom nic zarzucić, ponieważ w miejscach, które są najbardziej narażone na zużycie, zastosowano gumowe wstawki.

but3

Buty Adidas Adipure 360.2 to propozycja dla wszystkich tych, dla których równie ważny co komfortowy trening jest ciekawy design. Model ten szybko pokochają Panie, które lubią się wyróżniać i nawet podczas wysiłku fizycznego wyglądać i czuć się kobieco. W parze z ciekawym lookiem idą tutaj jednak również rozwiązania funkcjonalne. Cholewka wykonana jest z lekkich materiałów i gwarantuje stopie swobodę ruchu, jednocześnie zapewniając jej odpowiednią stabilizację. Podeszwa wyróżnia się natomiast duża przyczepnością oraz świetną amortyzacją. Warto zwrócić również uwagę na bezszwowe łączenie materiałów, które zmniejsza ryzyko powstawania obtarć.