zimowe converse

Wodoodporne Converse

Converse to marka uwielbiana na całym świecie, zarówno w świecie show-biznesu, jak i wśród miłośników sportowego obuwia i streetwearowych trendów. Popularne Chucki nosili między innymi Hunter S. Thompson, T-Birds czy Rolling Stones. Marka Converse, mimo ciągle rosnącej popularności jednego modelu, stara się wprowadzać innowacje do swoich projektów, czego dowodem może być nowość tej jesieni – kolekcja Counter Climate Boots, czyli wodoodporne buty Converse.

wodoodporne converse

Innowacje w klasyce

Marka Converse w ostatnich sezonach pokazuje, że stać ją jeszcze na innowacyjne rozwiązania, zwiększające poziom funkcjonalności ich produktów. Korzystanie z nowych rozwiązań technicznych połączone z klasycznym dla brandu designem przyczyniły się do powstania jesienno-zimowej kolekcji o nazwie Counter Climate Boots, w której otrzymujemy wodoodporne buty we współgrających z jesienią wersjach kolorystycznych.

zimowe converse

Skąd wodoodporność?

Buty z kolekcji Counter Climate Boots wykonane są płótna, które nie absorbuje wody oraz gumy, skóry i neoprenu charakteryzującego się nieprzemakalnością. Wewnątrz buta umieszczono ocieplaną warstwę, która również ma wpływ na ochronę przed wilgocią. Co najważniejsze, mimo istotnych zmian, prawie wcale nie zmieniła się klasyczna sylwetka buta, co z pewnością ucieszy fanów legendarnego modelu.

wodoodporne converse

Converse Chuck Taylor All Star II Boot to buty, w których zastosowano wysokiej jakości perforowaną skórę. Buty można zakładać i zdejmować w bardzo wygodny sposób, dzięki specjalnej pętelce, która umieszczona została przy pięcie. Podeszwa wykonana jest z grubej bieżnikowanej gumy, która nie tylko zapewnia dobrą przyczepność, ale także zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrz buta.

Ogólny komfort poprawia również stosowana już we wcześniejszych wersjach wkładka Nike Lunarlon, która ma właściwości amortyzujące.
Buty z kolekcji Converse Counter Climate Boots pojawiły się na rynku w kolorach: Antique Sepia, Black oraz Dark Chocolate.

zimowe converse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *