adidas nmd

adidas NMD City Sock 2

W ostatnim czasie adidas przedstawia coraz więcej informacji na temat modelu NMD City Sock 2, co może oznaczać, że niebawem buty zawitają na sklepowych półkach. Z pewnością jest to miła niespodzianka dla wszystkich miłośników standardowej wersji Nomadów i entuzjastów rozwiązań stosowanych przez niemieckich projektantów.

Połączenie nowego designu ze sprawdzonymi technologiami

W nowym modelu będziemy mieli do czynienia z cholewką z podwyższonym stanem (choć z nieco niższą niż w poprzedniku), pozbawioną systemu sznurowania. Urozmaiceniem górnej części buta ma być skośny wzór w okolicy śródstopia. Designerzy zrezygnowali z charakterystycznych klocków na zewnętrznych łączeniach podeszwy z cholewką. Podobne rozwiązanie zastosowano w przypadku NMD R2.

adidas nmd

Podeszwa to znana już doskonale technologia BOOST. Jest to tworzywo o właściwościach amortyzujących. Materiał stworzony jest z tysięcy granulek TPU, odznaczających się sprężystością oraz odpornością na ścieranie i obciążenia. Innowacyjna technologia sprawia, że podeszwa nie odkształca się, bardzo dobrze radzi sobie z tłumieniem drgań i zapewnia optymalną absorpcję wstrząsów.

Kolorystyka adidas NMD City Sock 2

Niemiecki brand prezentuje swój nowy produkt w wersji kolorystycznej, która przypadnie do gustu osobom ceniącym minimalistyczne wzornictwo. Granatowa cholewka z białym wzorem na śródstopiu osadzona jest na białej podeszwie. Charakter projektu podkreśla brązowa pętelka na zapiętce i brązowo-biała wkładka znajdująca się wewnątrz buta.

adidas nomad

źródło zdjęć: http://www.theillest.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *