adidas nmd

Adidas NMD City Sox z Gore-texu

Adidas NMD, popularne, ultra nowoczesne, minimalistyczne sneakersy stały się absolutnym hitem w street wearze. Od momentu ich wejścia na rynek ich miłośników nieustannie przybywa. Nic w tym dziwnego – są ponadprzeciętnie wygodne, proste, lecz efektowne, a zarazem bardzo uniwersalne. Do tej pory pozostawiały jednak jedno „ale” – materiałowa cholewka perfekcyjnie sprawdzała się latem i wiosną, z kolei jesienią adidas NMD chowaliśmy na dno szafy. Marka znalazła na to radę. Oto adidas NMD City Socks z gore-texu!

adidas nmd gore tex

Adidas NMD Gore-tex – idealne buty na jesień!

Adidas NMD, czyli buty sportowe dedykowane miejskim wędrowcom, zdecydowanie wiodą prym wśród wszystkich minimalistycznych projektów marek sportowych. Ich design jest naprawdę prosty, jednak sylwetka i nowoczesne technologie użyte do produkcji sprawiają, że po ten model sięgamy chętnie, szczególnie w okresie letnim. Absolutnym fenomenem wśród wszystkich adidas NMD były buty znane pod nazwą City Socks, czyli sneakersy na ultra wygodnej, piankowej podeszwie, których cholewka wygląda i dopasowuje się do stopy jak skarpetka! Bez sznurowania i niewygodnych szwów na bucie… to musiał być wielki hit! Tej jesieni adidas postanowił uzupełnić braki wśród Nomadów, dodając wyjątkowy model, który sprawi, że nasze ulubione buty sportowe będziemy mogli nosić również jesienią!

adidas nmd gore tex

Adidas NMD Gore-tex to klasyczna sylwetka City Socks, jednak wykonana z gore-texu. Ten słynny materiał składa się z dwóch powłok oraz membrany. Fenomenem tej kombinacji tworzyw jest stuprocentowa wodoodporność i wiatroszczelność, a jednocześnie odprowadzanie wilgoci z wewnątrz buta na zewnątrz. Jest to możliwe, ponieważ pory membrany mają optymalną wielkość, która przepuszcza cząsteczki potu, ale nie pozwala wniknąć do wnętrza butów cząsteczkom deszczu. Gore-tex do tej pory wykorzystywany był głównie przez marki projektujące obuwie trekkingowe, jednak coraz częściej sięgają po niego również brandy sportowe!

Adidas NMD Gore-tex City Socks dostępne będą na razie w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Jeśli i ty pokochałeś te sneakersy za ich wygodę i uniwersalność, to model wykonany z gore-texu z pewnością trafi na twoją listę must have!

źródło zdjęć:https://sneakernews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.