cr7 nike

Nike Air Max 97 x Cristiano Ronaldo

O tym, że Cristiano Ronaldo jest jednym z ambasadorów marki Nike wie każdy, kto choć trochę interesuje się sportem. Jednak do tej pory gwiazda futbolu prezentowała głównie produkty związane z piłką nożną. Do czasu! Amerykańska marka właśnie oddała hołd CR7 w postaci nowego modelu buta lifestylowego. Jakie są Nike Air Max 97 sygnowane nazwiskiem wielkiego strzelca? I kto po nie sięgnie?

cr7 nike

Pierwsze sneakersy Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to nazwisko, które zna cały świat. Panie są fankami jego uroku osobistego, a panowie doceniają niewątpliwy talent piłkarski. Ta postać z pewnością już zapisała się wielkimi literami na kartach historii naszych czasów. Nie dziwi więc, że jej wpływy wykorzystuje wiele współczesnych marek. Z Nike Ronaldo współpracuje od lat. Buty i odzież sygnowane Swooshem nosi nie tylko na boisku, ale też poza nim. Tym razem we współpracy z oregońskim koncernem Cristiano stworzył swoje pierwsze lifestylowe sneakersy! Czy staną się hitem street wearu? Nie wiadomo. Ale z pewnością są gratką dla fanów piłkarza.

cr7nike

Nike Air Max 97 x CR7 – jakie są?

Nike Air Max 97 – jeden z kultowych modeli Air Maxów, w pierwotnej wersji inspirowany ultra szybkim, japońskim pociągiem o kształcie pocisku, stały się podstawą dla linii CR7. Cholewkę wykonano z kilku gatunków (i faktur) materiałów w kolorze złotym. Symbol złotego chłopca światowej piłki nożnej? Prawdopodobnie tak. Nie są to jednak zwykłe złote sneakersy, bo ozdobiono je charakterystycznymi łatami, które ponaszywano z przodu. Ten detal nawiązuje do dzieciństwa Ronaldo, kiedy to każde zniszczone buty były przez jego mamę łatane, a nie wymieniane na nowe. W tym modelu nie zabrakło również inspiracji barwami narodowymi CR7. Mamy więc ciemno-zielonego lub bordowego Swoosha oraz zapiętek z logo CR7. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie!

źródło zdjęć: https://www.nike.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *