Nike Air Max Thea

Po modzie na dość masywne Air Max 1 czy 90, przyszła pora na delikatniejszy i bardziej kobiecy model- Nike Air Max Thea. Jest to but dedykowany dla kobiet, odpowiednikiem dla mężczyzn jest Nike Tavas.

air max thea

Wygoda i minimalizm

Elegancki, niski profil, smukła, dość wąska sylwetka, która podkreśli kobiecy styl. Do tego poduszka Air i wygląd zbliżony do Roshe One. Któż nie chciałby wypróbować modelu, który można określić jako połączenie dwóch kultowych butów- Air Maxów i Roshe One? Ci, którzy już spróbowali, opisują Thee jako buty bardzo wygodne i delikatne. Są wykonane z lekkich, wysokiej jakości materiałów. System Air zapewnia odpowiednią amortyzację i sprawia, że buty są idealne do codziennych spacerów.

air max thea

Czarno-biało lub kolorowo

Obecnie Thea jest dostępna w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Od najbardziej klasycznych- czarno-białych i granatowych, przez czerwony, neonowo-zielony i srebrny, na wersji Cherry Blossom, z printem w wiosenne kwiaty kończąc. Sprawdzą się zarówno w sportowych, jak i dziewczęcych stylizacjach. Warto wspomnieć, że stwórcą modelu jest Dylan Raasch, czyli projektant Nika znany z zaprojektowania Roshe Runów, co samo przez siebie świadczy o najwyższym stylu.

air max thea

Uwaga na rozmiar

Jeśli zdecydujecie się na kupno Air Max Thea zwróćcie uwagę na rozmiar- wiele użytkowniczek zauważyło, że rozmiarówka jest zaniżona, i należy wybierać buty o pół numeru- numer większe.

air max thea