vans karl l

Vans x Karl Lagerfeld

Nietypowa kolaboracja

Kultowa kalifornijska marka ujawniła niedawno pierwsze zdjęcia kapsułowej kolekcji Vans x KARL LAGERFELD. Giganci z dwóch różnych końców modowego poletka połączyli siły, by stworzyć 12 wyjątkowych projektów – 6 modeli butów i 6 innych elementów: od plecaka, poprzez hoodie, na T-shircie z wizerunkiem słynnego projektanta kończąc. Współpraca dyrektora kreatywnego jednego z najdroższych i najbardziej prestiżowych domów mody świata, Chanel, z marką produkującą najsłynniejsze obuwie dla skejtów to dość nieoczekiwana kolaboracja. Efekty oceńcie sami.

karl vans

W czerni i bieli

Co łączy Vans i Karla Lagerfelda to z pewnością upodobanie do połączenia czerni z bielą. Kolekcja Vans x KARL LAGERFELD jest nową interpretacją kultowej klasyki kalifornijskiego brandu w połączeniu z paryskim szykiem. Mamy tutaj, przykładowo, wspomniany T-shirt z podobizną Lagerfelda w krawacie w kultową vansowską szachownicę czy buty Slip-On w wersji skórzanej, wykończonej pikowanymi detalami i przywodzącej na myśl estetykę domu mody Chanel.

vans karl

Jesień z Vans i Karlem

Kolekcja została po raz pierwszy zaprezentowana podczas prestiżowego modowego show Bread & Butter w Berlinie, które w tym roku odbywało się w dniach 1–3 września. Linia trafiła do globalnej sprzedaży 7 września – unikatowe projekty można kupić w butikach KARL LAGERFELD, wybranych salonach Vans sklep, a także internetowo: na KARL.com i Vans.com. Chętnych na tę kolekcjonerską gratkę uprzedzamy, że kwoty w tym przypadku odbiegają od standardowych cen vansów i w niektórych przypadkach dochodzą nawet do 300 euro.
vans karl lag

źródło zdjeć: sneakernews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.