post

Firma Paez jest znana z produkcji wygodnych, płóciennych espadryli. Buty te są przeznaczone do użytku w ciepłe dni, nic więc dziwnego, że ich design często nawiązuje do symboli wakacji i lata. W ofercie firmy znajdziemy pary w piłki plażowe, palmy, kolorowe ptaszki czy arbuzy. Oczywiście istnieje również sporo wzorów jednolitych, w jasnych, pastelowych kolorach. Ale najciekawszy, naszym zdaniem, model, to ten imitujący wygląd korka.

paez

Buty, przy swoim oryginalnym wyglądzie, zachowują wszystko to co cenimy w Paezach- naturalne, lekkie materiały. Cholewka jest płócienna i przewiewna, co sprawia, że stopa nie będzie się pocić nawet w wysokich temperaturach. Dodatkowo producent zapewnia, że wkładka w espadrylach dopasowuje się do stopy w ciągu pierwszych 6 godzin noszenia, przez co później jest superwygodna.

paez

Jeśli wybieracie się na wakacyjne podróże i niekoniecznie chcecie spędzać cały dzień w klapkach, espadryle będą świetną alternatywą. A te ‚korkowe’ będą pasować do każdej, letniej stylizacji 🙂

Leave a comment