nike air woven premium

Nike Air Woven Premium

Mimo że na rynku obuwniczym model ten istnieje od siedemnastu lat, jak dotąd nie udawało mu się pobić popularności takich propozycji Nike, jak Air Max, Roshe czy Jordan. Nike Air Woven (z ang. wyplatany: https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/woven), bo o nich mowa, czekały na swoją kolej w rankingach rozpoznawalności przez długie lata, jednak wreszcie nadszedł ich moment. Obok tej interpretacji zdecydowanie nie da się przejść obojętnie!

nike air woven premium

Dane techniczne

Do sprzedaży model Nike Air Woven wszedł w 2000 roku i od początku był definiowany jako but typowo lifestylowy, w którym spokojnie moglibyśmy chodzić na co dzień. Jego projektanci zadbali o to, by każdy, kto włoży go na stopę, nie chciał go wymienić na żaden inny. Air Woven są bowiem niezwykle wygodne. Komfort, który zapewniają, zasadza się przede wszystkim na świetnie zamortyzowanej podeszwie Air Sole, w której znajdują się poduszki powietrzne. Dzięki temu chodzenie w nich, niezależnie od typu nawierzchni jest czystą przyjemnością. Jak dobrze wiemy jednak, wygoda to nie wszystko, nawet jeśli mówimy o butach sportowych, które z wygody przecież słyną. Aby model miał szansę stać się hitem, musi robić wrażenie. Nike Air Woven najwyraźniej jak dotąd tego nie potrafiły, ale istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że wraz z tym projektem wszystko się zmieni!

Damską kolekcję Nike znajdziecie na tej stronie www.

nike air woven

Nike Air Woven Premium, czyli małe dzieła sztuki

Najnowsze propozycje w tej linii obuwia po raz pierwszy opierają się na absolutnie wyjątkowym wyglądzie sneakerów. Projektanci zaskoczyli nas niezmiernie, fundując masę pozytywnych wrażeń estetycznych. Wszystko za sprawą… plecionki, która znalazła swoje zastosowanie na najnowszych Nike Air Woven Premium. Buty przedpremierowo zostały zaprezentowane w kilku wersjach kolorystycznych, w tym między innymi odcieniach czerni i bieli. Jednak niezaprzeczalnie palmę pierwszeństwa trzeba przyznać temu, na którym umieszczono chyba wszystkie kolory tęczy. To małe, kolorowe dzieło sztuki jest wykonane z plecionej, rozciągliwej tkaniny, która dopasowuje się do stopy, zapewniając jej pełną swobodę ruchów oraz optymalną przewiewność.

nike air woven

Nike niewątpliwie ma najlepszych projektantów obuwia sportowego na świecie, czego dowodem są kolejne modele sneakerów, które zachwycają innowacyjnym pomysłem na design. Nike Air Woven zdecydowanie należą do czołówki najciekawszych propozycji brandu. W sprzedaży już niebawem!

źródło zdjęć: www.43einhalb.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *