post

W ofercie marki Reebok można znaleźć nie tylko sporo premier z ostatnich sezonów, ale również wiele modeli, które ujrzały światło dzienne wiele lat temu i zdobywając olbrzymią popularność przeszły do sneakerowej klasyki. Jednym z takich modeli jest model Ventilator, który od ponad 20 lat cieszy miłośników sportowego obuwia.

reebok ventilator

Popularność od startu

Model Ventilator pojawił się na rynku w roku 1990 jako obuwie przeznaczone dla biegaczy. Na sukces tych butów nie trzeba było czekać długo, ponieważ od razu wzbudziły one zainteresowanie w społeczności sportowców. Niedługo po tym buty pojawiły się również w świecie mody miejskiej, gdzie znalazły rzesze zwolenników. Po takim odbiorze model Reebok Ventilator stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych modeli w całej historii butów sportowych.

reebok-vs

Co w nich wyjątkowego?

Sporą innowacją w butach Reebok Ventilator było zastosowanie technologii Hexalite, czyli specjalnego systemu amortyzującego oraz wentylowanych paneli bocznych, dzięki którym buty gwarantują znakomitą cyrkulację powietrza, co pomaga w zachowaniu suchej stopy i unikaniu nieprzyjemnych otarć i bolesnych podrażnień na skórze.

reebok ventilator

Leave a comment