saucony

Limitowane wydanie modelu Saucony Shadow 6000 – „Oktoberfest”

Shadow 6000 to flagowy model amerykańskiej marki Saucony. Popularne buty znów zostały wzięte na warsztat przez projektantów, czego owocem jest nowe, mocno limitowane wydanie „Oktoberfest” – na rynek trafiło zaledwie 500 par.

Kilka słów na temat Oktoberfest

Oktoberfest to organizowane od 1810 roku w Monachium dożynki chmielne. Ciesząca się milionowym zainteresowaniem impreza stanowi jeden z największych na świecie festynów ludowych. Piwo na Oktoberfest serwowane jest w specjalnych litrowych kuflach, znanych pod nazwą Maßkrug.

Najwyższa jakość i dbałość o detale

Okazuje się, że odbywające się w Bawarii dożynki chmielne to nie tylko okazja do spróbowania dobrego piwa. Firma Saucony postanowiła z tej okazji zaprojektować limitowane wydanie modelu Shadow 6000. Designerzy postawili na niesztampowe rozwiązania i dbałość o najmniejsze szczegóły, jak przystało na projekt o ekskluzywnym charakterze. Cholewka wariantu „Oktoberfest” powstała z wysokiej jakości skóry bydlęcej w kolorze brązowym. Rozwiązanie to nawiązuje do skórzanych spodenek, z jakich korzystają uczestnicy Oktoberfest. Brąz znajdziemy też na języku. W pozostałej części cholewki dominuje błękit uzupełniony żółtymi akcentami. Błękitem pokryto naturalny nubuk, co podkreśla wyjątkowość tego projektu. Całość zestawiono z jasną podeszwą z przeziernym spodem.

Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest co najmniej ciekawy i z pewnością zainteresuje nie tylko fanów modelu Saucony Shadow 6000, ale również pozostałych entuzjastów niesztampowego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. Z uwagi na mocno limitowaną liczbę par, Saucony Shadow 6000 w wersji „Oktoberfest” może zainteresować też kolekcjonerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *